İGEME İnsan Kaynakları

İGEME gücünü; sorumluluk sahibi, birlikte çalışmanın gücüne inanan, yeniliklere açık insanlarla çalışmasından ve çalışanlarını, yeteneklerine uygun işlerle eşleştirmesinden alır.

Günümüzde şirketleri birbirinden ayrıştıran, en önemli unsur yetenek’tir. Biz de “yetenekli” İHRACAT çalışanlarını etkin yöntemlerle seçerek gücümüze güç katmak, güçlü çalışanlarımız ve markalarımızla, herkesin parçası olmaktan mutluluk duyduğu, bağlılığın yüksek olduğu organizasyon yapımızı korumak ve sürekli gelişmek istiyoruz.

Aramıza katılmak isteyen adaylarda aradığımız kurumsal yetkinliklerimiz;

  • Doğruluk, Güvenilirlik
  • Takım Çalışması
  • Sorumluluk Bilinci ve İş Takibi
  • Müşteri Odaklı Hizmet

İHRACAT: bir ülkenin insanlarının ekonomilerine ve toplumlarına katkısının çalışma modelidir. Bunu bizim gibi görev olarak gören, yenilikçi, cesur ekip arkadaşlarımız arasında sizi de görmek isteriz.

Çalışma Hayatımız

İhracat bir çalışmadan önce düşünme boyutudur. Bu işi yapan insanlar 24 saat çalışır. Mesai saatleri içinde iş yerlerine gider.

Vardiyalı çalışılmayan pozisyonlarda çalışma saatleri hafta içi 08:30 – 18:00 arasıdır.

İzin Hakları

İzin uygulamalarında İş Kanunu esasları dikkate alınır. Yıllık izinler 5-20 Ağustosta topluca kullanılır.

Gelir Modelimiz

İşimiz çalışanlarımızın yeteneklerini performansa aktarma becerisine bağlı olarak biyir.

Biz ekibimizdeki herkesin kişisel gelişimi, eğitimi, katkısı ve sonuç odaklılığını desteklemek esasına dayalı bir paylaşım istiyoruz.

Çalışan Her arkadaşımız iş modeli içinde prim ve ödüllerle motive edilmesi amaçlanmıştır.

Maaş + Prim + Ödül + Ciro Primi uygulamamız her personelin katkısı ile büyümeyi öngören fikir ve katılımın desteklenmesini ön görmektedir.

İgeme ailesine katılmak isteyen her yaş ve meslek grubundan İHRACAT için çalışmak isteyen adaylar için [email protected] adresine cv – fotoğraf ve kendilerini anlatan video linklerini bekliyoruz.

İgeme Staj programı  365 gün açıktır. Ancak İGEME kesin meslek öğrenmek ve iş sorumluluğu oluşturmak için staj programı uygular. İş öğrenmek isteyenleri bekliyoruz. [email protected]